We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť

Ponúkame dátové vychytávky pre e-shopy

Nie ste na to sami.

Conviu je mocný nástroj. A za ním stojí silný tím, ktorý vám dokáže pomôcť so všetkým, na čo si sami netrúfate alebo na to nemáte kapacity. V administrácii Conviu aj mimo nej.

Čo všetko môžeme (u)robiť za vás?

Napojenie dodávateľských XML feedov

Trávite hodiny času tým, že aktualizujete ceny, dostupnosť a overujete ďalšie informácie? Už nemusíte! Automaticky prepojíme váš e-shop s dodávateľmi prostredníctvom XML feedov.

Jednoducho si zvolíte ľubovoľný počet dodávateľov a pre každého určíte početnosť aktualizácií a ich načasovanie, aby ideálne zapadli do denného rytmu vášho e-shopu. O všetko ostatné sa už postaráme my.

Správa PPC kampaní

Chcete osloviť klientov, ktorí hľadajú vaše produkty, ale nepoznajú vašu značku? Potom sú pre vás v rámci online marketingu ako stvorené tzv. PPC kampane. Jedná sa o jednu z najlepších marketingových stratégií, kde platíte za kliknutie na reklamu. PPC kampane vám nastavíme, vyhodnotíme a zoptimalizujeme tak, aby vám priviedli klientov a nepridali žiadnu prácu navyše. Zviditeľníme vás tam, kde by inak bola vaša konkurencia.

Sme certifikovaný Google Partner a overená agentúra Sklik.

Máme skúsenosti s miliónovými rozpočtami v najväčších vyhľadávačoch v SK i zahraničí.

Správa tovarových porovnávačov a automatický bidding

O prvé priečky porovnávačov ako je Heureka, Zboží alebo Google Nákupy, je vždy veľký konkurenčný boj, ktorý vyžaduje neustálu optimalizáciu. Ak vy sami nemáte dostatok skúseností ani času sa tomu venovať, nechajte to na nás!Získame pre váš e-shop relevantných zákazníkov, ktorí skutočne nakúpia.

Upravíme XML feedy, spárujeme produkty a zoptimalizujeme ceny za kliknutie. Nastavíme automatické biddovanie, tak aby ste mohli v pokoji spať, a napriek tomu byť so svojimi TOP produktmi v porovnávačoch pred konkurenciou. Dobrá správa je, že nemusíte byť najlacnejší. Z tovarových porovnávačov totiž prichádza väčšina potenciálnych zákazníkov z biddovaných pozícií – 60 % z Heureky a 80 % zo Zboží.

Nenechávajte preto už nič na náhodu a začnite s automatickým biddovaním ešte dnes, každý deň sa počíta!

Napojenie na marketplaces

Chcete ponúkať svoje produkty na internetových trhoviskách, ako je Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace alebo napríklad Amazon? To je dobré rozhodnutie, môžete tak osloviť desaťtisíce nových potenciálnych zákazníkov na českom i zahraničnom trhu. Každý marketplace má svoje požiadavky na štruktúru feedu, na ktorých dosť lipnú. A tiež na nich závisí úspešnosť spolupráce - nechcete, aby sa vaše produkty ukazovali v zlých kategóriách alebo s rozbitými popiskami. Nechajte to na nás, na naše skúsenosti sa môžete spoľahnúť.

Za skúšku nič neplatíte

Vyskúšať na 30 dní môžete zadarmo

Ozvite sa nám a požiadajte o bezplatnú konzultáciu, aby ste si vyskúšali všetky prednosti Conviu.

Novinky zo sveta marketingu, tovarových porovnávačov a aplikácie Conviu.

Maximálne 2x mesačne.