We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť
Dátové vychytávky pre e-shopy

Napojenie dodávateľa

ušetríte
človekoden

priemerne
300€

až 1
programátora

Viac automatizácie = Menej ručného klikania
Pre človeka desiatky hodín práce, pre Conviu rýchlovka.

Potrebujete skrotiť chaotické dodávateľské feedy? Tak ich zverte Conviu. Pomôže vám totiž zjednotiť a spracovať dáta od dodávateľov v akomkoľvek formáte a stráži správne zaradenie produktov do kategórií a nastavenie cien a marží – aby ani kačka neprišla nazmar.

Conviu vie napojiť akýkoľvek dodávateľský feed - či už ide o XML feed alebo iný formát. Napojiť samozrejme môžete ľubovoľný počet dodávateľov, aby ste zaistili najlepšiu možnú dostupnosť tovaru. A vieme, že dodávateľ vlastní pohľad na stromovú štruktúru sortimentu.

V nástroji ľahko nastavíte pravidlá pre prepis kategórií dodávateľa na kategórie vášho e-shopu. Podobne môžete prepisovať skladovú dostupnosť a dokonca aj prepočítavať ceny podľa marže dodávateľa. Conviu vie tiež zjednotiť parametre produktov z údajov všetkých dodávateľov.

Nové produkty vo feede dodávateľa tak môžete smelo poslať na svoj web - automaticky so správnou cenou, parametrami, dostupnosťou a v správnej kategórii. Nemusíte samozrejme pustiť všetko, je možné zakázať konkrétne produkty, prípadne celé dodávateľské kategórie.

Pohrať sa môžete aj s dostupnosťou. Jednoducho si ju nastavíte podľa toho, koľko tovaru má dodávateľ skladom - napr. menej ako 5 ks už sa pre istotu bude javiť ako nedostupné, až 5 a viac kusov bude svietiť ako skladom.

Koľkokrát denne sa majú dáta z dodávateľských feedov aktualizovať? A kedy? To si určíte sami tak, aby na to pekne nadväzovali importy do iných systémov alebo aktualizácie dát vo vašom e-shope.

Nástroj na napojenie dodávateľských feedov je súčasťou modulu XML editor.

Partneri, ktorí nás odporúčajú

Ukážka napojenia feedov

Takto je to jednoduché. Dáta dodávateľov sú potravou pre váš e-shop. Aby boli stráviteľné, je potrebné dodávateľské feedy správne napojiť. Postrážiť si zaradenie do kategórií, pracovať správne s maržou a cenami. Aj s tým vám Conviu pomôže.

Často kladené otázky

Čo potrebujem pre napojenie dodávateľského XML feedu pre môj e-shop?
Conviu umožňuje importovať a exportovať dáta v akomkoľvek formáte. Potrebujete teda URL XML feedu alebo dátový súbor od dodávateľa. Ďalej odporúčame dátovú špecifikáciu, podľa ktorej je možné rýchlejšie porozumieť, aké elementy sú v dátach a čo obsahujú.
Možno XML feedy spojiť alebo doplniť? Napríklad v prípade viacerých dodávateľov pre e-shop.
Áno, XML feedy možno spájať. Tiež k hlavnému XML feedu (napr. od dodávateľa) môžete pridať dodatočné XML (napr. dostupnosťou).
Možno v Conviu spracovať XML feed od môjho dodávateľa?
Áno, Conviu si poradí s akýmkoľvek XML feedom. Bude len potrebné na začiatku spojiť zodpovedajúce elementy pomocou párovacej tabuľky.
Chýba vám nejaká odpoveď?

Aký objem dát už modul spracoval?

Napojenie dát od dodávateľa už spracovalo:

cez
340 GB

spracovaných feedov

cez 310
miliónov

vstupných produktov

cez 280
miliónov

výstupných produktov

Napojenie dodávateľov

Tento modul je pre Vás úplne zadarmo!

Napojenie dodávateľov je súčasťou modulu Editor dátových feedov.

Prečo je Conviu najlepší parťák pre vás a váš e-shop?

Úspora času, peňazí, nástrojov, ľudí a starostí
Menej ručného klikania, viac automatizácie
Plná kontrola nad e-shopom, cenami a feedmi
Rýchlosť, spoľahlivosť, dostupnosť 24/7
Naše hodnoty
  • Sme jedno ucho

    Načúvame a sme otvorení zmenám. Vývoj prispôsobujeme potrebám trhu a zákazníkov.

  • Vezmeme vás pod krídla

    Starajú sa o vás špecialisti, nie operátori. S našou pomocnou rukou počítajte.

  • 11 vychytávok pod 1 strechou

    Komplexné využitie dát - 11 nástrojov pre zárobkovejší e-shop na jednom mieste.

Recenzia na Conviu

Komu už Conviu šetrí čas a peniaze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Naši spokojní klienti

a veľa ďalších...

Sme partnerom

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.