We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť

Naše služby

Správa marketingu

Za Conviu stojí silný tým, ktorý vám dokáže pomôcť so všetkým, na čo si sami netrúfate alebo na to nemáte kapacity. Podáme vám pomocnú ruku vo všetkých smeroch on- line marketingu.

Čo všetko môžeme (u)robiť za vás?

Správa PPC kampaní

Chcete osloviť klientov, ktorí hľadajú vaše produkty, ale nepoznajú vašu značku? Potom sú pre vás v rámci online marketingu ako stvorené tzv. PPC kampane. Jedná sa o jednu z najlepších marketingových stratégií, kde platíte za kliknutie na reklamu. PPC kampane vám nastavíme, vyhodnotíme a zoptimalizujeme tak, aby vám priviedli klientov a nepridali žiadnu prácu navyše. Zviditeľníme vás tam, kde by inak bola vaša konkurencia. S klientmi si zakladáme na dlhodobej spolupráci. Máme skúsenosti, ako so začiatočnými e-shopmi, tak aj s veľkými klientmi, ktorí majú miliónové rozpočty v ČR aj zahraničí.

Sme certifikovaný Google Partner a overená agentúra Sklik.

Správa tovarových porovnávačov a automatický bidding

Ak ešte nie ste na tovarových porovnávačoch, ako je Heureka, Tovar, tak vám s tým radi pomôžeme. Všetky vaše produkty napárujeme, upravíme u nich potrebnú kategóriu, názov či doplníme parametre. Zároveň vám pomôžeme so všetkým zvyšným nastavením na dosiahnutie vašich stanovených cieľov. Postaráme sa vám o kompletnú správu tovarových porovnávačov.

Automatický bidding

O prvé priečky porovnávačov tovaru, ako je Heureka a Tovar je vždy veľký konkurenčný boj, ktorý vyžaduje neustálu optimalizáciu. Ak vy sami nemáte dostatok skúseností ani času sa tomu venovať, nechajte to na nás! Získame pre váš e-shop relevantných zákazníkov , ktorí skutočne nakúpia.

Upravíme XML feedy, spárujeme produkty a zoptimalizujeme ceny za kliknutie. Nastavíme automatické biddovanie tak, aby ste mohli v pokoji spať, a napriek tomu byť so svojimi TOP produktmi v porovnávačoch pred konkurenciou. Dobrá správa je, že nemusíte byť najlacnejší. Zo tovarových porovnávačov totiž prichádza väčšina potenciálnych zákazníkov z biddovaných pozícií – 60 % z Heureky a 80 % z Tovaru.

Nenechávajte preto už nič na náhodu a začnite s automatickým biddovaním ešte dnes, každý deň sa počíta!

Sociálne siete (Facebook a Instagram)

Aktívne sociálne siete zvyšujú dôveryhodnosť každej firmy, preto sa oplatí na nich pracovať. Práve s tým vám pomôžeme, ponúkame kompletnú správu sociálnych sietí, s hlavným dôrazom na budovanie povedomia o brande, kvalitným obsahom, dôkladnou analýzou, pravidelnou optimalizáciou a budovanie vzťahu so zákazníkmi. Stanovíme si stratégiu, ktorá bude plne vyhovovať a dosahovať vopred stanovené ciele. Sociálne siete sú skvelý nástroj na rozvoj značky, začleňte ho teda do svojho marketingového mixu.

SEO

Optimalizujeme vaše webové stránky tak, že vás to vyšvihne na prvé priečky vo vyhľadávaní. Nechajte si od nás zoptimalizovať web a ukážte tak konkurencii, že ste im nadradení a potencionálnym zákazníkom, že vy ste pre nich práve tí hovoria. Vypracujeme vám aj podrobnú analýzu kľúčových slov, podľa ktorej budeme presne vedieť aké kľúčové slová implementovať do textu. Ponúkame komplexnú SEO správu či vyriešenie daného problému, kam patrí aj SEO audit webu, profesionálny linkbuilding, odstránenie prekážok v indexácii a vyladenie on-page faktorov.

Budovanie spätných odkazov (Linkbuilding)

Linkbuilding je proces získavania odkazov z iných webových stránok na vaše vlastné stránky. Tieto odkazy sú dôležitým faktorom pre vyhľadávače (napr. Google a Zoznam) pri určovaní dôveryhodnosti, autority a relevancie vašich stránok. Čím viac kvalitných a relevantných odkazov smeruje na vaše stránky, tým pravdepodobnejšie budú vyhľadávače považovať vaše stránky za dôveryhodné a zaujímavé pre užívateľov a tým získate vyššie pozície vo vyhľadávači. A vyššie pozície znamenajú vyššiu návštevnosť a tým aj viac zákazníkov.

Criteo

Internetová inteligentná bannerová reklama s dokonalými výsledkami, funguje formou RTB. Criteo je vhodné pre remarketingové kampane z feedu či pre akvizičné kampane, kampane sú schopné dosiahnuť veľmi dobré výsledky. Dynamický remarketing vám tak prinesie rýchle učenie, veľmi dobrý konverzný pomer a vysokú návratnosť investície Criteo pracuje s internými behaviorálnymi dátami, preto je aj s akvizičnou kampaňou schopný dosiahnuť cielenie na konverzie. meranie na návštevnosť, prinesie vysokú návštevnosť za dobrých podmienok. S touto platformou vám tiež hravo pomôžeme, všetko nastavíme a zoptimalizujeme pre čo najlepšie dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Zvyšovanie návštevnosti

Ponúkame optimalizáciu návštevnosti vašich webových stránok alebo e-shopu. Vykonáme podrobnú analýzu súčasnej situácie, zistíme, ako zákazníci vyhľadávajú vaše produkty či služby, a následne navrhneme prípadnú úpravu jednotlivých stránok. Naším cieľom nie je iba zvýšiť počet návštevníkov, ale tiež zlepšiť užívateľskú prívetivosť vášho webu.

E-mail marketing

Nechajte sa inšpirovať, aby ste neboli iba ďalším odosielateľom nechcenej pošty, ktorá skončí priamo v koši. S naším prístupom sa váš e-mailový zoznam premení na lojálnu zákaznícku základňu. Využívame sofistikované nástroje, aby sme vytvorili nielen tradičné newslettre, ale aj plne automatizované e-maily, ktoré reagujú na jedinečné správanie každého zákazníka. Kľúčom k úspechu je vždy premyslená stratégia e-mailového marketingu.

Firemné zápisy na Google a Zoznam

Firemné zápisy sú kľúčovou súčasťou online prezentácie firmy s množstvom výhod. Zlepšujú viditeľnosť vo vyhľadávačoch, čo je obzvlášť dôležité pre lokálne podniky, aby oslovili zákazníkov v danej oblasti. Poskytujú dôveryhodnosť a autoritu firmy vďaka recenziám a aktualizovaným informáciám. Firemné zápisy tiež podporujú lokálny marketing a zdieľanie dôležitých informácií o firme. Neoddeliteľnou súčasťou je jednoduché naplánovanie trasy priamo k vám. Celkovo sú správne firemné zápisy kľúčovým prvkom pre úspešnú online prezentáciu a môžu výrazne prispieť k zlepšeniu viditeľnosti, dôveryhodnosti a interakcie so zákazníkmi.

Ozvite sa nám a požiadajte o bezplatnú konzultáciu, aby ste si vyskúšali všetky prednosti Conviu.

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.