We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť

Výhody našej aplikácie

Prečo používať Conviu?

Conviu sme vytvorili pôvodne sami pre seba. Automatizovali sme veci, ktoré nás nebavilo robiť ručne. Úspora času, energie a peňazí sa tak stala súčasťou DNA Conviu. Keď ho používate, jednoducho už veľa vecí robiť nemusíte.

Čo treba?

Nemusíte prebiehať z jednej aplikácie do druhej

V Conviu máte všetko pre pohodlnú správu e-shopu na jednom mieste. 11 modulov, niekoľko šikovných nástrojov a nás na telefóne.

Nemusíte robiť rovnakú úpravu u viacerých produktov

Conviu je stvorené na hromadné úpravy, pretože šetrí čas a peniaze. Pohodlne vyfiltrujete správne produkty, či už ich je 10, alebo 10 tisíc. XML editor.

Nemusíte zháňať programátora

Nemusíte ho zasväcovať do problému, čakať naňho, keď nemá kapacity. A hlavne ho nemusíte platiť. XML feedy si hravo upravíte sami, kedykoľvek a akokoľvek. Rovnako ľahko napojíte nového dodávateľa.

Nemusíte platiť ani prekladateľa

A dúfať, že bude mať čas, až budete listovať zahraničné novinky na český e-shop alebo opačne, českú novinku na cudzojazyčné mutácie svojho e-shopu. Automatický prekladač zvláda desiatky jazykov oboma smermi a stojí zlomok.

Nemusíte stále na všetko myslieť

Treba cez víkend niečo vypnúť. Pravidlá si načasujete a môžete ich pustiť z hlavy. Pre svoj pokoj si nastavíte automatické reporty a alerty.

Nemusíte robiť veci ručne

Hľadať produkty na spárovanie v porovnávačoch. Hľadať správne kategórie. Vypisovať farbu alebo hmotnosť z titulkov. Mazať obrázky z popisov. To všetko a mnoho ďalšieho sme automatizovali.

Vyvíjame to, čo potrebujete. Počúvame vás.

Sme rýchli, sledujeme trh a sme otvorení zmenám.

E-commerce poznáme cez naskrz. S našou pomocnou rukou počítajte.

Chceme mať čas na skutočný život. Preto všetko automatizujeme.

Ozvite sa nám a požiadajte o bezplatnú konzultáciu, aby ste si vyskúšali všetky prednosti Conviu.

Na prvých 30 dní získate plný prístup ku všetkým modulom zadarmo.

Vytvorte si účet zadarmo
Tovar beriete od dodávateľov.
Lenže čo vziať od koho? A od koho si požičať popisy a fotky? Ako tovar nasypať do kategórií e-shopu? Potrebujete mašinu, ktorá schrúpne zoznamy tovaru (názvov, popisov, obrázkov, kategórií, cien, …) od dodávateľov, teda dodávateľské feedy. Poradí si so všetkými formátmi feedov a urobí v nich poriadok. Keď je to potrebné, fotky hromadne upraví a texty preložia z angličtiny rovnako ľahko ako napríklad z ukrajinčiny. Na to všetko potrebujete Conviu.
Pohybujete sa na vysoko konkurenčnom trhu.
Musíte preto zažiariť (dostať sa na popredné pozície) v cenových porovnávačoch. A predávať aj mimo vlastného e-shopu na internetových trhoviskách - marketplaces. Samozrejme chcete mať prehľad o cenách konkurencie (nešpehovať, monitorovať!), o tom , čo sa predáva a čo vám zo sortimentu chýba. To všetko vie Conviu.
Radi by ste tiež niečo zarobili, však?
Stačí si ujastniť, či chcete maximalizovať zisk alebo obrat, a ísť si za tým s pomocou chytrej cenotvorby. Ceny sa musia páčiť zákazníkom, vám sa zase musia páčiť čísla v kolónkach marže, obratu a zisku. Toto skĺbiť v e-shope o tisícoch položkách je výzva - presne taká výzva, pre ktorú je Conviu stvorené. A tiež dôvod, prečo sme zapriahli aj umelú inteligenciu.
Chybám sa nevyhnete.
Takže. Chybám sa nevyhnete. Aj ten najlepší e-shop občas má nulový profit, nakupuje od najdrahšieho dodávateľa, má na webe prázdnu kategóriu alebo platí za kliknutia 2x viac ako obvykle. Preto potrebujete Conviu, kde si nastavíte životne dôležité alerty a reporty. Keď sa deje niečo podozrivé, viete to prvé.

Podtrhnuté sčítané, Conviu vie veľa.
Platiť budete len za to, čo naozaj využijete.
Jeden modul alebo rovno všetky?< br>Je to na vás.

Prečo je Conviu najlepší parťák pre vás a váš e-shop?

Úspora času, peňazí, nástrojov, ľudí a starostí
Menej ručného klikania, viac automatizácie
Plná kontrola nad e-shopom, cenami a feedmi
Rýchlosť, spoľahlivosť, dostupnosť 24/7
Naše hodnoty
  • Sme jedno ucho

    Načúvame a sme otvorení zmenám. Vývoj prispôsobujeme potrebám trhu a zákazníkov.

  • Vezmeme vás pod krídla

    Starajú sa o vás špecialisti, nie operátori. S našou pomocnou rukou počítajte.

  • 11 vychytávok pod 1 strechou

    Komplexné využitie dát - 11 nástrojov pre zárobkovejší e-shop na jednom mieste.

Recenzia na Conviu

Komu už Conviu šetrí čas a peniaze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.