We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť

Naše služby

Conviu dátové služby

Za Conviu stojí silný tým, ktorý vám dokáže pomôcť so všetkým, na čo si sami netrúfate alebo na to nemáte kapacity.

Ponuka našich služieb, ktoré vám ušetria veľa času a energie:

Napojenie dodávateľských XML feedov

Trávite hodiny času tým, že aktualizujete ceny, dostupnosť a overujete ďalšie informácie? Už nemusíte! Automaticky prepojíme váš e-shop s dodávateľmi prostredníctvom XML feedov.

Jednoducho si zvolíte ľubovoľný počet dodávateľov a pre každého určíte početnosť aktualizácií a ich načasovanie, aby ideálne zapadli do denného rytmu vášho e-shopu. O všetko ostatné sa už postaráme my.

Denne aktualizujeme okolo 800 miliónov produktov.

Napojenie na marketplaces

Chcete ponúkať svoje produkty na internetových trhoviskách, ako je Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace, Allegro alebo napríklad Amazon? To je dobré rozhodnutie, môžete tak osloviť desaťtisíce nových potenciálnych zákazníkov na českom i zahraničnom trhu.Každý marketplace má svoje požiadavky na štruktúru feedu, na ktorých dosť lipnú.A tiež na nich závisí úspešnosť spolupráce - nechcete, aby sa vaše produkty ukazovali v zlých kategóriách alebo s rozbitými popiskami. Nechajte to na nás , na naše skúsenosti sa môžete spoľahnúť.

Nastavenie cenotvorby

Automatická cenotvorba je proces, pri ktorom sa ceny produktov alebo služieb automaticky menia alebo nastavujú na základe rôznych faktorov, ako sú dopyt a ponuka, konkurenčné ceny, sezónne trendy, marže zisku, a ďalšie premenné. Pomôžeme vám s nastavením a napojením automatické dynamické cenotvorby nielen na e-shop, ale aj na účtovný softvér, napr. Pohoda.Conviu si poradí s akoukoľvek stratégiou cenového boja a máme pre vás aj detailné výsledky a štatistiky za ľubovoľné obdobie.Tiež vám poskytneme konzultáciu, aby ste zvolili správnu stratégiu alebo ich kombináciu.

Expanzia do zahraničia – preklad + AI

Pre preklad celého e-shopu či len vybraných kategórií, produktov máme šikovného pomocníka - automatický prekladač. Môžete si vybrať z 3 prekladačov. Samozrejme vám pomôžeme preklad nastaviť a vypočítať cenu vášho prekladu. Zároveň vás naučíme (alebo urobíme za vás) zadávať prácu nášmu ďalšiemu pomocníkovi - automatickému copywriterovi (AI) tak, aby výstupy už nepotrebovali ladenie od živého copywritera. Tiež vám pomôžeme nastaviť jednotný štýl textov, ktorý odráža váš tone-of-voice.

Nastavenie monitoringu cien

Monitoring cien odporúčame nielen pre e-shopy, ale aj pre dodávateľov či výrobcov ako užitočný nástroj na sledovanie cien svojich produktov na trhu. Všetko môžeme nastaviť za Vás a so znalosťou cien konkurencie vám môžeme zostaviť individuálnu cenotvorbu. Vy len potom môžete sledovať každý deň v administrácii, ako sa vašim produktom darí v porovnaní s trhom.

Za skúšku nič neplatíte

Vyskúšať na 30 dní môžete zadarmo

Ozvite sa nám a požiadajte o bezplatnú konzultáciu, aby ste si vyskúšali všetky prednosti Conviu.

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.