We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť
Dátové vychytávky pre e-shopy

Párovač produktov do porovnávačov

ušetríte
2 h/deň

priemerne ušetríte
8 tis./mesiac

až 0,5
zdatného odborníka

Viac automatizácie = Menej ručného klikania
Pre človeka desiatky hodín práce, pre Conviu rýchlovka.

Je pre vás dôležité byť viditeľný na Heureke? Potom oceníte tohto šikovného pomocníka, ktorý je v párovaní zdatnejší ako nejedna zoznamovacia aplikácia. Každému z vašich produktov nájde náprotivok na Heureke , než poviete e-shop.

Stačí si na Heureke zadarmo vygenerovať URL adresu na report nespárovaných produktov, vložiť ju do Conviu párovača a ten sa už o všetko postará. Produkty si potom zoradíte podľa ceny, názvu alebo kategórie alebo vyfiltrujete napríklad len nespárované položky, pri ktorých vám nástroj ponúka konkrétne návrhy na spárovanie.

Pri svojom produkte, ale aj pri návrhu z Heureky potom vidíte obrázok, názov, kategóriu a cenu. To obvykle stačí na to, aby ste produkt spoznali a jedným kliknutím ho spárovali. A keď si nie ste istý, môžete si priamo z párovača otvoriť detail produktu vo svojom e-shope, v Conviu aj na Heureke.

Nástroj na párovanie vám vypíše aj produkty, u ktorých sám vhodnú položku na Heureke nenašiel. Tie môžete skúsiť vyhľadať ručne a do políčka pre párovanie vložiť skopírovanú URL. Takto jednoduché to je.

Nástroj na párovanie produktov s Heurekou je súčasťou modulu XML editor.

Partneri, ktorí nás odporúčajú

Ukážka párovania produktov

Nástroj na párovanie vám vypíše aj produkty, u ktorých sám vhodnú položku na Heureke nenašiel. Tie môžete skúsiť na Heureke vyhľadať ručne a do políčka pre párovanie vložiť skopírovanú URL.

Často kladené otázky

Môžem nespárované produkty filtrovať podľa ceny a značky?
Áno, je možné nespárované produkty filtrovať a zoradiť podľa ceny a značky, názvu, ITEM_ID a pod. Vo filtri je možné tiež zvoliť nespárované produkty (s návrhmi). Následne sa zobrazia relevantné produktové karty, ku ktorým je možné produkty pripárovať jedným klikom.
Možno produkty párovať pre Heureka.cz aj Heureka.sk?
Áno, Conviu vie produkty párovať pre českú, ale aj slovenskú Heureku.
Ako zistím, že je možné produkt pripárovať?
V párovači Conviu stačí nastaviť filter "Nespárované produkty (s návrhmi)". Následne v ľavej časti uvidíte Váš produkt, jeho obrázok a cenu. V pravej časti sa zobrazí nájdený relevantný produktový detail do ktorého je možné kliknutím na tlačidlá "spárovať" produkt napárovať. Pred spárovaním si môžete prezrieť, či zodpovedá predajná cena, obrázok a názov produktu. Pre podrobnejšiu kontrolu je možné sa prekliknúť do e-shopu a na Heureku.
Kde zistím nespárované produkty?
Nespárované produkty môžete prezerať v Conviu v párovači. Druhou možnosťou je zvoliť si report (určitý deň a hodinu) a ten zasielať na email.
Chýba vám nejaká odpoveď?

Aký objem dát už modul spracoval?

Párovač produktov do porovnávačov už spracoval:

cez
74 GB

spracovaných feedov

cez 5
miliónov

vstupných produktov

cez 3
milióny

napárovaných produktov

Párovač produktov do porovnávačov

Tento modul je pre Vás úplne zadarmo!

Párovač je súčasťou modulu Editor dátových feedov.

Prečo je Conviu najlepší parťák pre vás a váš e-shop?

Úspora času, peňazí, nástrojov, ľudí a starostí
Menej ručného klikania, viac automatizácie
Plná kontrola nad e-shopom, cenami a feedmi
Rýchlosť, spoľahlivosť, dostupnosť 24/7
Naše hodnoty
  • Sme jedno ucho

    Načúvame a sme otvorení zmenám. Vývoj prispôsobujeme potrebám trhu a zákazníkov.

  • Vezmeme vás pod krídla

    Starajú sa o vás špecialisti, nie operátori. S našou pomocnou rukou počítajte.

  • 11 vychytávok pod 1 strechou

    Komplexné využitie dát - 11 nástrojov pre zárobkovejší e-shop na jednom mieste.

Recenzia na Conviu

Komu už Conviu šetrí čas a peniaze?

Díky Conviu naskladňuji položky do Shoptetu na pár kliknutí, a to včetně upravených popisků, vlastních kategorií i cenové kalkulace. Vše jde jak po másle a úspora času je obrovská.
Pavel Borovička
Tak tady se lámou e-commerce ledy. Pomocí (ať už supportem, nebo službou), která se mi od Conviu dostává, jsem ušetřil nemalé peníze za jednoho zaměstance navíc.
Michal Cuper
REDSTORE ONLINE, s.r.o. - jednatel společnosti
Conviu nám výrazně usnadnilo práci ohledně biddingu a rychlých úprav v XML souboru. Dřív jsme na úpravy feedů museli čekat, teď už to zvládneme sami.
Petra Nováková

Naši spokojní klienti

a veľa ďalších...

Sme partnerom

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.