We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť

Dátové vychytávky pre e-shopy

S čím Vám Conviu pomôže

XML feedy, párovanie, monitoring a bidding, cenotvorba, obrázkový editor. A k tomu ešte alerty a umelá inteligencia. Stratený? Nebojte! Znie to zložito, ale je to jednoduché. Práve vďaka Conviu.

Čo pre vás môže Conviu urobiť? Poďme si to ukázať na príklade typického e-shopu.

Tovar beriete od dodávateľov.

Lenže čo vziať od koho? A od koho si požičať popisy a fotky? Ako tovar nasypať do kategórií e-shopu?Potrebujete mašinu, ktorá schrúpne zoznamy tovaru (názvov, popisov, obrázkov, kategórií, cien, …) od dodávateľov, teda dodávateľské feedy. Poradí si so všetkými formátmi feedov a urobí v nich poriadok. Keď je to potrebné, fotky hromadne upravia a texty preložia z angličtiny rovnako ľahko ako napríklad z ukrajinčiny. Na to všetko potrebujete Conviu.

Pohybujete sa na vysoko konkurenčnom trhu.

Musíte preto zažiariť (dostať sa na popredné pozície) v cenových porovnávačoch. A predávať aj mimo vlastného e-shopu na internetových trhoviskách - marketplaces. Samozrejme chcete mať prehľad o cenách konkurencie (nešpehovať, monitorovať!), o tom, čo sa predáva a čo vám v sortimente chýba. To všetko vie Conviu.

Radi by ste tiež niečo zarobili, však?

Stačí si ujastniť, či chcete maximalizovať zisk alebo obrat, a ísť si za tým s pomocou chytrej cenotvorby. Ceny sa musia páčiť zákazníkom, vám sa zase musia páčiť čísla v kolónkach marže, obratu a zisku. Toto skĺbiť v e-shope o tisícoch položkách je celkom výzva - presne taká výzva, pre ktorú je Conviu stvorené. A tiež dôvod, prečo sme zapriahli aj umelú inteligenciu.

Takto. Chybám sa nevyhnete.

Aj ten najlepší e-shop občas má nulový profit, nakupuje od najdrahšieho dodávateľa, má na webe prázdnu kategóriu alebo platí za kliknutia 2x viac ako obvykle. Preto potrebujete Conviu, kde si nastavíte životne dôležité alerty a reporty. Keď sa deje niečo podozrivé, viete to prvé.

Podtrhnuté sčítané, Conviu vie veľa. Platiť budete len za to, čo naozaj využijete. Jeden modul alebo rovno všetky? Je to na vás.

Za skúšku nič neplatíte

Vyskúšať na 30 dní môžete zadarmo

Ozvite sa nám a požiadajte o bezplatnú konzultáciu, aby ste si vyskúšali všetky prednosti Conviu.

Naše vychytávky

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.