We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť
Články a informácie

Novinky od Google v roce 2023 na výroční konferenci I/O

Denisa Pilařová
5 minút čítania
31.05.2023

Google na letošní konferenci sršel novinkami z oblastí softwaru i hardwaru. Hlavním pokrokem bylo přestavení generativní AI, která změní spoustu klíčových produktů od Google, včetně vyhledávání. Také byl představen nový telefon Pixel Fold, tablet Pixel Tablet a smartphone Pixel 7a, zároveň byl představen i nový pořádně nadupaný software Android 14. Pojďme si tedy shrnout nejdůležitější novinky ze světa Google v roce 2023.

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.