We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť
Články a informácie

Expanze e-shopu na zahraniční trh? Rozhovor s Ing. Martinem Pechem, MBA a Adreou Bínovou ze společnosti UPgates

Ivana Broklová
8 minút čítania
20.05.2021

Plánujete expandovat na zahraniční trh nebo o tom přemýšlíte? Pak si nenechte ujít náš rozhovor s manažerem obchodu Ing. Martinem Pechem, MBA ze společnosti UPgates a Andreou Bínovou ze zákaznické podpory UPgates.

Dozvíte se, jak pandemie ovlivnila tuzemský i zahraniční trh, zda se vyplatí expandovat a kam, na co si dát pozor, jak takový dvojjazyčný e-shop založit a neplatit přitom dvojnásobek za pronájem nebo jak si efektivně poradit s překladem XML feedů a ušetřit až desetitisíce.

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.