We also have an English version of this page ready for you. Do you want to switch to it? Zavrieť
Články a informácie

Co je to technické SEO a jak jej využít pro optimalizaci webu

Ivana Broklová
5 minút čítania
23.03.2023

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je proces optimalizace webových stránek za účelem zlepšení jejich umístění ve výsledcích vyhledávání. To je pro majitele webů velmi důležité, protože vyšší umístění ve výsledcích vyhledávání vede k větší viditelnosti a návštěvnosti webových stránek, což jim umožní oslovit více potenciálních zákazníků a v konečném důsledku zvýšit prodej. Existují 3 hlavní typy SEO: on-page SEO, off-page SEO a technické SEO.

Pre koho je Conviu určené?

Majitel e-shopu

Pre vás je Conviu stvorené. Nie hocijako. Naozaj. Jedným nástrojom za rozumnú mesačnú cenu pokryjete agendy, na ktoré by ste inak potrebovali minimálne 3 rôzne nástroje… a pol programátora k tomu.

Marketingová agentúra

Spravovať feedy, porovnávače a ceny pre viacerých klientov nebolo nikdy tak ľahké a rýchle. Conviu ocenia väčšie agentúry, ale aj tie jednočlenné (freelanceri). Cena vychádza dobre pre všetkých.

Dodávateľ / Výrobca

Vymýšľajú si vaši odberatelia, čo má byť v tovarovom feede? Ukončite nekonečné diskusie a naservírujte im dáta tak, ako si želajú. Využijete aj monitoring cien konkurencie a prepracovaný systém alertov.